Pagina 1 van 1

Elmo

Geplaatst: ma jan 10, 2011 2:09 am
door Mon
Tis weer nachtwerk geworden :(. Wegens ziekte deze hele week, overlijden en begrafenis, moet alles weer op het laatst. Om te voorkomen dat ik morgenavond nog iets moet doen (taart is voor dinsdag, morgen moet ik de hele dag werken, morgenavond breng ik em weg) vandaag dus alles gedaan. Om half 10 begonnen, om half 2 klaar. En nu ga ik naar bed.

Ik ben er wel blij mee en het kleine mannetje vast ook :)

Afbeelding

Geplaatst: ma jan 10, 2011 7:41 am
door Marian
Hij is leuk! Leuk idee ook m et de slinger er zo langs.

Geplaatst: ma jan 10, 2011 8:38 am
door Mon
Zo, mijn overcollega (zit tegenover mij ;) ) vroeg wat de prijs is voor zo;n taart als dit. Zonder blikken of blozen zeg ik 35 euro :shock: . Hij zou het thuis overleggen.

35 euro, is dat wel een reele prijs? Het floepte er nl zo uit :roll:

Mooi!!

Geplaatst: ma jan 10, 2011 9:44 am
door bianca
Hij ie echt heel super strak ! mooie kleuren en Elmo is heel mooi zo met die neus en ogen !

En 35 is een prima prijs toch !!!! hij is supermooi en strak en persoonlijk !

Gewoon doen hoor !

Groetjes Bianca

Geplaatst: ma jan 10, 2011 11:28 am
door Annemarie
Hij is superleuk zeg. Eerder dan half 10 beginnen lukte niet, ik ben gisteren braaf om 9 uur gestopt.

Geplaatst: ma jan 10, 2011 11:52 am
door Mon
Annemarie schreef:Hij is superleuk zeg. Eerder dan half 10 beginnen lukte niet, ik ben gisteren braaf om 9 uur gestopt.
Wij waren pas om 9 uur thuis :)

Door de week ziek, vaak savonds om 7 uur al op bed gecrasht, tijdens/na het voeden van Jens. En de tijd die er was heb ik besteedt aan mijn vaders taartje, die moest zaterdag klaar zijn.

Zaterdagmiddag begrafenis, om 13 uur weg, sochtends dus ook niets kunnen doen (JW geopereerd donderdag, kindjes om me heen, huishoudelijke zaken). sAvonds naar verjaardag van mijn vader. Zondagochtend kwam mijn schoonzusje en zwager en nichtje langs (begrafenis van zaterdag was van haar beste vriendin), smiddags naar vrienden om te gourmetten en dus pas om 9 uur thuis. Snel kindjes naar bed doen en aan de slag.

Vanavond crash ik denk ik weer om 7 uur (oh nee, eerst nog even het taartje wegbrengen ;) :) ).

Geplaatst: ma jan 10, 2011 12:46 pm
door Jeanet
wow mijn favo!!! en zooo mooi..geweldig top hoor.

Geplaatst: ma jan 10, 2011 3:24 pm
door Sinder
oooh hoe leuk issie!!!!

Geplaatst: ma jan 10, 2011 8:05 pm
door diane76
Hij is super geworden! Heel mooi, die oogjes... En dat je collega interesse heeft, dat is natuurlijk een mega-compliment! En je prijs... helemaal niet teveel hoor, dat vraag ik denk ik ook voor zo'n taart. Je moet er toch ìets aan overhouden om weer leuke spulletjes te kopen :wink:

Geplaatst: ma jan 10, 2011 8:07 pm
door Mieke
Hij is erg leuk!