Pagina 1 van 1
Glans en glitter
Geplaatst: vr jan 28, 2011 10:12 am
door EskilE
Dag dames,
Ik ben een schandalige bestelling aan het plaatsen bij de shop
Ik wil me ruim op tijd voorbereiden op mijn prinsessetaart en bovendien wil ik graag mooie cupcakes met zo'n roodborstje gaan maken. Dussss, veel uitstekers etc. zitten al in de winkelwagen.
De prinsessejurk wil ik graag een beetje over de top met glitter versieren. Wat kan ik dan het beste bestellen? Ik zie door de bomen het bos niet meer!
Tips? Wat is gemakkelijk te gebruiken, en geeft mooi effect?
Geplaatst: vr jan 28, 2011 10:19 am
door Katje
oh ja! je prinsessentaart. Wil ik nog hier in het dorp kijken wat die hartjes-mat kost? Ik moet toch nog naar het postkantoor iets nasturen aan de buuv die een tijdje in Australië zit.
Geplaatst: vr jan 28, 2011 10:25 am
door EskilE
Hai Mink,
Lief dat je het vraagt, maar laat maar even. Ik heb wat ideetjes voor de decoratie, en ik denk dat het met een 'achtergrondprint' dan wat te druk wordt, vandaar!
Re: Glans en glitter
Geplaatst: vr jan 28, 2011 10:31 am
door Mon
artcoco schreef:EskilE schreef:Tips? Wat is gemakkelijk te gebruiken, en geeft mooi effect?
Glitterpoeder is het handigst. Ik heb goud, maar er is ook een glitterpoeder versie van. Je lunt dat gewoon glitteren (of als je echt goud of zilver wilt maken, met alcohol mengen en schilderen).
Ik heb parelmoerspray gekocht om ooit de bruidstaart van mijn moeder mee te doen. Maar later hoorde ik dat dat best een vieze smaak geeft en veel duurder in gebruik dan parelmoerpoeder. Denk dus dat in het algemeen poeder een betere optie is dan spray.
Als je wat gouden/zilveren balletjes nodig hebt, ik heb die kleintjes van de lidl. Ik heb ook grotere, maar die zijn best een kauw/slik gevaar. Ik zou die niet zo snel rijkelijk op een kindertaart doen...
Ik heb die spray ook eens gebruikt, maar ik proefde er niets vreemds aan.
En hoe doe je dat precies met schilderen? Meng je het met water? Das toch niet goed voor de fondant. Ik heb ook nog glitter liggen, maar gebruik het niet omdat ik niet precies weet wat ermee te doen :S
En heerlijk, een schandalige bestelling

(toch wel met de 4% korting he). Dat heb ik ook altijd, fijn dat er meerderen zijn.
Geplaatst: vr jan 28, 2011 10:38 am
door Katje
EskilE schreef:Hai Mink,
Lief dat je het vraagt, maar laat maar even. Ik heb wat ideetjes voor de decoratie, en ik denk dat het met een 'achtergrondprint' dan wat te druk wordt, vandaar!
prima, dan hoef ik mezelf ook niet aan verleidingen bloot te stellen. Ze hebben daar zoveel mooie spullen

Re: Glans en glitter
Geplaatst: vr jan 28, 2011 10:45 am
door Hanneke
Mon schreef:
En hoe doe je dat precies met schilderen? Meng je het met water? Das toch niet goed voor de fondant. Ik heb ook nog glitter liggen, maar gebruik het niet omdat ik niet precies weet wat ermee te doen :S
En heerlijk, een schandalige bestelling

(toch wel met de 4% korting he). Dat heb ik ook altijd, fijn dat er meerderen zijn.
ha, dat weet ik ! ik heb ook goud en zilver poeder. je kunt dat droog gebruiken, gewoon met een kwastje over marsepein of fondant vegen (ah la je gezicht poederen met een grote poederkwast).
Of je mengt het met een paar druppies alcohol en hebt dan "gewone verf" waar je mee kun schilderen. De alcohol vervliegt en de glitter blijft over op je taart.
Oh ja, kunt kunt in de webshops etc wel alcohol kopen, maar sterke drank uit eigen vorraadkast gaat ook (wodka schijnt dan weer het beste te zijn, maar die heb ik niet)
Geplaatst: vr jan 28, 2011 12:53 pm
door Sinder
ik meng het met water, gaat ook prima. Ik gebruik dus ook de poeders. De spray heb ik ook maar vind ik gewoon niet zo fijn.
Geplaatst: vr jan 28, 2011 9:57 pm
door Chantal
ik vind de glansspray altijd erg mooi op een taart
http://www.deleukstetaartenshop.nl/prod ... ts_id=1320
je kunt het niet heel goed zien, maar hier heb ik het opgespoten:
http://www.taartvanchantal.nl/index.php ... =1680-1050
en zo ziet dat eruit als je dat in een donkere kroeg spuit op een taart... (altijd buiten spuiten dus!
ook deze glitters zijn heel mooi
http://www.deleukstetaartenshop.nl/prod ... ucts_id=57
je ziet het hier een klein beetje op de blauwe bolletjes
http://www.taartvanchantal.nl/index.php ... =1680-1050
Geplaatst: vr jan 28, 2011 10:01 pm
door Annemarie
Geeft wel een leuk effect voor de foto Chantal!
Geplaatst: vr jan 28, 2011 10:04 pm
door Chantal
ja grappig hè! wisten we trouwens niet hoor dat het overal zat. zagen we pas toen we de foto gemaakt hadden!
voor wie het niet weet, dit was de bruidstaart van suus
