Pagina 1 van 1

weer eens een vullingvraagje

Geplaatst: do sep 15, 2011 9:26 am
door muppet
Ik heb in de diepvries nog kwarktaartkwark met mandarijntjes staan. Die wil ik in mijn taart gaan doen, maar wat is lekker daarbij? Ik heb zitten denken aan cappucinobotercreme en een laagje crispy chocolade, maar is dat lekker? Ik twijfel weer eens heel erg.

Geplaatst: do sep 15, 2011 9:37 am
door Althea
Lijkt me zeker lekker! Ik zou zeggen: uitproberen. :wink:

Geplaatst: do sep 15, 2011 11:18 am
door Annemarie
Chocolade met sinasappel of manderijn is natuurlijk een vaker voorkomende combinatie. Ik houd er niet van, maar genoeg mensen wel.

Geplaatst: do sep 15, 2011 3:05 pm
door Hanneke
Annemarie schreef:Chocolade met sinasappel of manderijn is natuurlijk een vaker voorkomende combinatie. Ik houd er niet van, maar genoeg mensen wel.
chocola en mandarijn/sinaasappel ja lekker, maar ik persoonlijk ben geen fan van de combinatie chocola en kwark....

ik zou bij de kwark/mandarijn combi dus geen chocola doen, maar eerder lemon curd (ik ben dol op lemon curd) of banketbakkersroom

Geplaatst: do sep 15, 2011 3:49 pm
door muppet
ik kwam in de winkel gele jam tegen, een kombi van abrikoos, perzik, ananas en passievrucht, heb hem net geproeft en dat is echt heel lekker fris. Daar doe ik een laag van bij en dan maar een hele dunne laag cappucino creme. Chocolade wordt echt een heel dun laagje om de taart crispy te maken.

Geplaatst: do sep 15, 2011 5:14 pm
door Chantal
ik ben ook niet zo van de combi fruit-choco. die gele jam klinkt er wel lekker bij!