Pagina 1 van 1
Snel taartje voor Linde's verjaardagsfeest
Geplaatst: wo sep 21, 2011 3:15 pm
door Mon
Geplaatst: wo sep 21, 2011 3:35 pm
door channiemam
Mooi!
Geplaatst: wo sep 21, 2011 3:36 pm
door Chantal
wat een leuk taartje! en een schattig paardje

Geplaatst: wo sep 21, 2011 4:25 pm
door Jo Jo
Even een 'snel' taartje.... wees eens eerlijk, hoeveel tijd gaat hier nou in zitten?
Hij is echt, echt leuk!
Geplaatst: wo sep 21, 2011 4:34 pm
door jikke
ik had bij een snel taartje iets anders verwacht. hij is erg leuk
Geplaatst: wo sep 21, 2011 5:51 pm
door Annemarie
Snel maar wel heel erg leuk. Gefeliciteerd.
Geplaatst: wo sep 21, 2011 5:52 pm
door Mon
Deze heb ik echt heel snel gemaakt. Tja, beetje routine al, whahaha.
Bovenste biscuit had ik nog in de vriezer. Onderste was snel gemaakt. Ik had nog botercreme over van de 150 cc's van woensdag.
Vulling was mona aardbeientoetje, had ik nog in de vriezer, sochtends eruit gehaald en dat kan er zo tussen. Dus vullen en afsmeren was ook zo gepiept.
Flap flap wat fondant erover (is niet overal even netjes, maar ik vond het wel goed

). Bloemetjes uitsteken, rondjes uitsteken, randje snijden. Rozet was ook heel snel gemaakt; 2 blauwe rondjes, eentje aan de rand wat frommelen. Op elkaar plakken. Wit rondje erop. Lintjes snijden en klaar. Letters met de tappit, ook erg makkelijk.
Ik heb zaterdagmiddag dit taartje gemaakt, een kwarktaart en een appeltaart (die pas zondag afgebakken, zodat hij nog warm was, jammie). Na het afsmeren taartjes in de koelkast en daarna met de andere taarten aan. Steeds wat tussendoor gedaan. Ik denk dat ik alles bij elkaar zo;n 2 uur bezig ben geweest voor alleen deze taart.
Het paardje heb ik trouwens vrijdagavond gemaakt. Kostte ook niet zo veel tijd hoor, want goede howto op YouTube. Ik denk dat het al met al een half uur heeft gekost.
Geplaatst: wo sep 21, 2011 6:08 pm
door Ana
nou ik vind het geweldig knap! van jou en van alle andere taartenmaaksters hier.
Geplaatst: wo sep 21, 2011 6:29 pm
door diane76
Hij is misschien vlug, vlug, maar wel heel erg leuk! Twee lagen geeft sowieso al een mooi effect en dat paardje erop... geweldig! Ik merk ook dat boetseren eigenlijk veel makkelijker is dan gedacht. Zeker als je het regelamtig doet en een goede HowTo hebt, gaat het razendsnel!
Toen ik het draadje opende zag ik alleen de bovenste laag en dacht dus, oh, even een klein taartje. De stapel maakt het voor mij echt af!
Geplaatst: wo sep 21, 2011 7:10 pm
door Miranda
Wow, even snel?? Ik vind 'm erg leuk en knap dat je dit zo snel kunt doen!
Geplaatst: wo sep 21, 2011 8:03 pm
door Suuz
even snel???/? wauw
Geplaatst: vr sep 23, 2011 9:26 am
door Gerrie
wauw,
dat jij dit even snel voor elkaar krijgt zeg. Helemaal top.
Geplaatst: za sep 24, 2011 10:15 am
door Jeanet
leuk zeg, ik zie de snel senl er niet in, gaaffff paardje ook!! heb je een how to daarvoor?
Geplaatst: di sep 27, 2011 9:53 pm
door diane76
Ik heb 'm laten zien aan een collegaatje die binnenkort komt workshoppen, ze vind 'm geweldig en wil graag zoiets voor haar dochter maken... Whahaha, wij halen de inspiratie gewoon van Jip, niet van DLT!
Heb je toevallig nog ergens het boetseer-linkje?
Geplaatst: wo sep 28, 2011 1:24 pm
door Mon
Linkje, tis heel eenvoudig, zo klaar
http://youtu.be/75pwu1x439Y
Wat leuk dat je collega zoiets voor haar dochter wil maken

(. Ik heb em trouwens ook geinspipikt hoor
