Bumbalu en Bumba (puzzelplaatjes)

Moderator: Chantal

Plaats reactie
roetje

Bumbalu en Bumba (puzzelplaatjes)

Bericht door roetje »

Afbeelding

En elks apart Bumba

Afbeelding

Bumbalu

Afbeelding

De taart komt volgende week.
roetje

Bericht door roetje »

dankje, vindt dit best eng. Want is bestelling van mensen die ik niet zo super goed ken. (de huisgenoten van mijn beste vriend). Ok ik vraag alleen wat ik uitgeef (vind mezelf echt niet goed genoeg om er meer voor te gaan vragen en is alleen maar oefening voor andere bestelling volgend jaar in mei die helemaal kompleet gek is)
Maar wil het dus wel écht goed hebben, want vind het lastig ...(soit miss onzeker hier ;))
Gebruikersavatar
diane76
J&J SANTORINI
Berichten: 3717
Lid geworden op: ma aug 09, 2010 10:47 am

Bericht door diane76 »

Heel mooi gemaakt!

Hoe maak jij eigenlijk de randjes? Ik heb een zwarte sttift, maar die is echt niet zo donker dat ik err een randje mee zou kunnen maken... Het ziet er echt mooi uit!
Groetjes Diane

S erena, feb 2002
M aria, jun 2003
C hiara, nov 2007
E nea, sep 2009
roetje

Bericht door roetje »

penseel in voedingskleurstof. (zwarte dus). Beetje afdeppen en randjes verven. (heb trouwens al gelezen dat anderen het hier anders doen, met sugargun?, maar dat heb ik niet, dus het is roeien met de riemen die je krijgt)
Gast

Bericht door Gast »

Ik vind ze super leuk Roetje!
roetje

Bericht door roetje »

dankje, ik vind het ook ontzettend ontspannend om te doen.
Omdat het wel concentratie vraagt en je dan even écht alleen daar mee bezig kan zijn, en dus niet met duizend dingen in je hoofd.
Plaats reactie