Sinds vrijdag slaapt Vera in haar peuterbedje. De kinderkamer staat op marktplaats en als het goed is komen ze deze week kijken. En dan maar snel een kast voor Vera kopen want die is nu nog in gebruik.
Het mooie beddegoed gaat naar mijn zusje, het oudere beddegoed mogen ze gratis meenemen. Evenals het badje. Dat ruimt dan lekker op in ons huis
mama van NynkE, C@rmen en Ver@
I don't need no water
To tell me about heaven
I just look at my daughters...
And i believe. (live)
Oh stoer zeg! Ik durf het nog niet aan met Liv, haar kamer is ook vrij klein dus ik laat het nog even zo. Maar ik verwacht natuurlijk wel een stoere foto met idem meisje
Danique is 2 weken geleden over gegaan naar een 1-persoons bed. Niks peuterbed, gelijk een groot bed. En ja, ze kwam er in het begin echt wel uit, stond ze de clown uit te hangen bij Marit op de kamer. Maar na een week was het voorbij en bleef ze gewoon liggen.
Alleen als ze 's morgens wakker is komt ze er uit (nu met het gips uiteraard niet.... )
Het ziet er wel komisch uit hoor, een meisje van 86 cm in een bed van 2 meter....