Mijn vaders kant familie viert het altijd de eerste kerstdag maar tot dit jaar ook mijn moeders kant. Dus ik kon niet komen bij mijn vaders kant eerder nu dus wel.
Kreeg ik gisteren al een telefoontje of ik het erg vond om eerder te eten en dan om 19 uur weer weg gaan zodat zij konden gaan eten zonder kinderen. Nou fijn... (uiteindelijk was het ook beter) Dus ik gelijk vragen of ik draagdoek knopen kan oefenen met iemand van d&v forum.

Maar goed vandaag om 16 uur aangekomen en de sfeer was niet leuk. Gelukkig ff een break gehad met het oefenen. En wat 'moesten' we eten? Patat.

Maar goed dat nog terzijde. Weer een opmerking gemaakt over het voeden. (oor in oor uit) Maar ook over M gewicht.


Maar ook opmerkingen over de draagdoek. 'je kan toch beter zo'n baby bjorn kopen?' Ff hun haarfijn uitgelegd waarom dus niet. Ze bleven het maar stom vinden.
En dan werden we ook de deur uitgejaagd worden.. Grr. Gezellig hoor. Kom volgend jaar denk ik niet meer. Bleh