Vandaag was het dan zover. Liam mocht voor het eerst naar de peuterspeelzaal. Ik mocht hem om half 10 brengen en met hem waren er nog 3 kindjes nieuw. Liam liep al meteen op de auto's af en dat terwijl hij daar nog nooit is geweest maar ik verwacht dat het autokleed op de grond redelijk aangaf waar de auto's staan
Nadaat de leidster wat uitgelegt had konden alle ouders naar huis. Toen ik weg ging had liam al ruzie met een ander jongetje om een autotje dus dat zit wel goed
Om kwart over 11 moet ik hem weer halen. Best apart zo mijn huis helemaal leeg. Ga maar eens even wat doen dan heb ik er ook nog wat aan.
Regina, moeder van
Mirte (15-10-2004) Nikki (09-10-2007) Liam (11-05-2010)
Regina schreef:
Om kwart over 11 moet ik hem weer halen. Best apart zo mijn huis helemaal leeg. Ga maar eens even wat doen dan heb ik er ook nog wat aan.
of lekker helemaal niks doen, kan ook een keertje toch?
En zo te lezen voelt hij zich er al thuis, goedzo!
kar!n, mamma van 3 kanjers
(M; 04-05-1997 en S; 11-11-2008 en M; 22-03-2011)
Nou volgens mij vond hij het wel leuk. Hij zat heerlijk op zijn stoeltje toen ik hem kwam halen. Toen ik vroeg of hij had leuk had gehad zei hij ja dus daar ga ik dan maar vanuit. Toen ik het thuis nog een keer vroeg zei hij elke keer nee De leidsters zeiden dat hij het heel goed had gedaan en geen 1 keer gemopperd had enzo. Volgende week mag hij weer want donderdag moet ik werken dus dan wordt het lastig om he te brengen voor onze gastouder.
Regina, moeder van
Mirte (15-10-2004) Nikki (09-10-2007) Liam (11-05-2010)
Wat fijn dat hij het zo goed heeft gedaan. Heerlijk als ze meteen ergens mee kunnen gaan spelen. Succes ook de volgende keren!! En geniet van een paar uurtjes "rust"..
Mooi dat hij het naar zijn zin heeft gehad.
S gaat morgen voor het eerst. Hier is de locatie dezelfde als de BSO waar we dus altijd zijn broers op gaan halen. En dan gaat hij er ook altijd even spelen, dus ik denk dat het wel goed gaat.