Sluiten draadje op freubelforum...

Hier kun je de forumregels vinden en je aanmelden voor de diverse subfora.
Plaats reactie
Gebruikersavatar
Betje
J&J HAWAII
Berichten: 6963
Lid geworden op: di jul 27, 2010 9:38 am

Sluiten draadje op freubelforum...

Bericht door Betje »

Mag ik vragen waarom mijn draadje op het freubelforum is gesloten?

Ik kan ten eerste nergens vinden dat het niet is toegestaan om stemmen te vragen op het forum. Maar afgezien daarvan, het draadje was er helemaal niet voor bedoeld. Ik had nooit kunnen verzinnen dat mijn ontwerp zoveel beter zou worden door Jip-inmening (en met name die van @rianne) Ik vond het ontzettend leuk om te zien hoe enthousiast sommige meiden hier werden door het meedenken over mijn ontwerp. Er is toen door verschillende mensen gevraagd waar ze konden stemmen/de stof konden kopen, maar dat kon toen nog niet. Marion vroeg expliciet om een reminder. Dan gééf ik een reminder en dan wordt zo zonder waarschuwing vooraf het topic dichtgegooid. Ik snap dat niet. Dan had ik toch ook een waarschuwing kunnen krijgen toen ik reageerde op MarionW door te zeggen dat ik ws vrijdag een reminder zal doen?
Kan iemand me dit uitleggen? Ik voel me enorm afgezeken als een topic zo wordt dichtgegooid. Alsof ik de boel hier zit te verzieken of zo.
mamasan

Bericht door mamasan »

Ik begrijp dit eerlijk gezegd ook niet helemaal. Snap dat een draadje openen alleen om stemmen ergens voor te werven niet de bedoeling is, maar dit is toch wel een heel ander verhaal!
Lien

Bericht door Lien »

Ik snap t ook niet zo, vond t enthousiasme in dat draadje juist wel leuk hoewel ik me er zelf niet actief in heb gemengd.
Corryna

Bericht door Corryna »

Betje, je had mij een PB gestuurd en daarop heb ik je antwoord gegeven. Je gaf in je PB aan dat Marion expliciet had gevraagd naar gegevens om te mogen stemmen. Ik heb je het volgende antwoord gestuurd:

"Ik begrijp het. In zo'n geval kun je Marion een PB sturen. We zijn niet streng op het J&J, behalve daar waar het de forumregels betreft (12. Oproepen om te stemmen bij bijv. een baby van de maand-verkiezing staan we op de J&J Forums niet toe.) Ik was al vrij soepel omgegaan met de berichten over het stemmen, maar nu betrof het een oproep (ook in de titel). En dat gaat te ver.

Ik hoop dat je het begrijpt.

Groet,
Corryn@"

Dit is dus de reden dat het betreffende draadje is gesloten. Ik ga er vanuit dat iedereen de forumregels kent, vandaar. Van te voren heb ik niet gewaarschuwd. Ik begrijp uit je reactie dat het beter was geweest om vooraf met je in contact te treden hierover. Dit is iets wat ik onthoud voor een volgende keer.
Gebruikersavatar
Betje
J&J HAWAII
Berichten: 6963
Lid geworden op: di jul 27, 2010 9:38 am

Bericht door Betje »

Ik moet eerlijk zeggen dat ik helemaal geen forumregels heb kunnen vinden. Waar staan die?

Maar goed, Marion was slechts een voorbeeld omdat zij expliciet om een reminder vroeg, ik kan toch moeilijk iedereen uit het draadje gaan zitten PB-en. Ik vind dat er een wereld van verschil is tussen een draadje openen om stemmen te werven of antwoord geven op een vraag die gesteld is (en natuurlijk doe ik dat graag want ik ben niet vies van een paar stemmen van mensen die enthousiast zijn). Ik had het in de titel gemeld omdat je niet kunt doorklikken naar het laatste ongelezen bericht en het zijn inmiddels al 2 pagina's. Je had wat mij betreft ook alleen dat uit de titel kunnen verwijderen als je dat te ver vond gaan. Het sluiten van het draadje vind ik nogsteeds erg rigoureus.
Het leek me nou juist zo leuk dat medejippers mee kunnen praten over de inzendingen deze keer en hoe dit ontwerp zich daartoe verhoudt. Of het nu inderdaad meer er uitspringt enz.
Meisje '06, Jongen, '09 Jongen '15
Birthe

Bericht door Birthe »

Ik heb in het bewuste topic niet gereageerd, wel gelezen en ik moet zeggen, ik vind het nogal over de top om het topic te sluiten. Iedereen beleefde er volgens mij wel plezier aan om met Betje mee te denken, tips te mogen geven, etc. Dat je ook kunt stemmen is een bijkomstigheid naar mijn idee.

Wat mijn voorgangster al schreef, als dit niet kan, dan kunnen bijv. de Jemako draadjes ook niet (waar ik me trouwens niet aan stoor!).

Ik vind dit bericht van een heel ander soort als een bericht waar enkel in gevraagd wordt om even te stemmen op een foto oid.
Jeanet

Bericht door Jeanet »

ik meng me niet in het sluiten van dit draadje.

maar ik vind het wel leuk dat b meedoet en ik ben eigenliojk te lui om het bij te houden en vind het wel handig wanneer betje even zegt hoe ver het staat...

verder denk ik dat er ruim is omgegaan met het stemmen en vragen. We weten dat het niet mag en dat ik het wel leuk vind is dan een andere zaak..
Gebruikersavatar
Angelique
J&J MALEDIVEN
Berichten: 12158
Lid geworden op: zo aug 15, 2010 11:09 am

Bericht door Angelique »

Ach, om eerlijk te zijn vind ik het sowieso altijd beetje gezeur-gezemel om oproepen om te stemmen niet toe te staan.

Tijdje terug werd er ook een babystemdraadje van Nicole weggehaald om die reden, terwijl toen die vampierenstof van betje wel bleef staan.
Dat vond ik wel leuk voor betje, dus afgezien van er een opmerking over maken dat ik het niet vond kloppen dat het een wel kon en het ander niet, heb ik daar ook geen melding van gemaakt. Maar eigenlijk dus ook niet eerlijk :wink:

Misschien een subforum voor stemdraadjes, dan kunnen mensen die dat wel willen daar iets mee doen, en de rest hoeft het niet te lezen-doen.
:crazy:
Gebruikersavatar
Angelique
J&J MALEDIVEN
Berichten: 12158
Lid geworden op: zo aug 15, 2010 11:09 am

Bericht door Angelique »

martineb schreef:
Angelique schreef:A

Misschien een subforum voor stemdraadjes, dan kunnen mensen die dat wel willen daar iets mee doen, en de rest hoeft het niet te lezen-doen.
Vind ik helemaal niet raar moet ik zeggen.
Het zou juist leuk zijn om mensen te kunnen helpen met stemmen.

Sorry, beetje OT :wink:
Hmm, 2 mensen dan al.

Er zijn er 5 nodig he :wink:
:crazy:
Gebruikersavatar
Liesje28
J&J MAURITIUS
Berichten: 5069
Lid geworden op: ma jul 26, 2010 8:59 pm

Bericht door Liesje28 »

Nee, een apart subforum lijkt me niets. Hoewel ik niets tegen de jemako-draadjes heb óf betjes draadje, vind ik dat er wel een ontmoedigingsbeleid voor stemdraadjes moet zijn zoals 'baby van de maand' verkiezingen. Dan staat straks mn hele 'bekijk nieuwe berichten' venster daar vol mee :?
Lisette, mama van Matthijs 04-03-2007,Joas 30-04-2009 en Sarah 11-08-2017
Gebruikersavatar
Angelique
J&J MALEDIVEN
Berichten: 12158
Lid geworden op: zo aug 15, 2010 11:09 am

Bericht door Angelique »

Liesje28 schreef:Nee, een apart subforum lijkt me niets. Hoewel ik niets tegen de jemako-draadjes heb óf betjes draadje, vind ik dat er wel een ontmoedigingsbeleid voor stemdraadjes moet zijn zoals 'baby van de maand' verkiezingen. Dan staat straks mn hele 'bekijk nieuwe berichten' venster daar vol mee :?

Ach, als mensen dat nou graag willen?
Dan maak je er een besloten subforum van. Dan hebben mensen die het niet willen, er geen last van.

Bekijk nieuwe berichten staat bij mij ook vaak vol met baby dingen waar ik niets mee heb :wink:

Overigens wil ik het eigenlijk helemaal niet :roll: want ik stem zélden, op dit soort dingen dan. Maar het gaat om het principe :wink:
:crazy:
Corryna

Bericht door Corryna »

Het betreffende draadje heb ik weer geopend. Met de forumbeheerders zal ik in overleg gaan over het stemgebeuren. Tot die tijd zal ik de regels zoals ze zijn handhaven.
Birthe

Bericht door Birthe »

martineb schreef:
Angelique schreef:A

Misschien een subforum voor stemdraadjes, dan kunnen mensen die dat wel willen daar iets mee doen, en de rest hoeft het niet te lezen-doen.
Vind ik helemaal niet raar moet ik zeggen.
Het zou juist leuk zijn om mensen te kunnen helpen met stemmen.

Sorry, beetje OT :wink:
En nr. 3 8) .

(Tenminste, als het echt zo moet dan....)
Jeanet

Bericht door Jeanet »

nou hoe dan ook wil ik de stoffen van betje wel graag volgen....
Jeanet

Bericht door Jeanet »

hmmm ik voel een betje stoffen hyves opkomen>>>>
Gebruikersavatar
Betje
J&J HAWAII
Berichten: 6963
Lid geworden op: di jul 27, 2010 9:38 am

Bericht door Betje »

Haha Jeanet! Zit je op Hyves? Of Facebook? Twitter? Flickr? Als je op één van die dingen mijn vriendje wordt dan zie je het ook weer langskomen.

Corryna bedankt!
Meisje '06, Jongen, '09 Jongen '15
Jeanet

Bericht door Jeanet »

hyves...check

facebook check

twitter check

hahahhaa
Plaats reactie