Gisteren heeft Joris buisjes gekregen en vanmorgen had 1 oor gedroogd bloed en vanavond beide oren en achter dat gedroogde bloed ook slijmerig, bloederig vocht. Lijkt me stug dat hij met al dat vuil nu beter hoort
Maar hoe lang kan ik dit aanzien?
Roan heeft een paar weken geleden buisjes gehad, en na een dag of 4 zag ik geen bloedsporen meer in het oor.
Wel goed in de gaten houden dat er geen koorts bij komt.
Nee, geen brief alleen mondelinge instructie van KNO arts. Die had het over 'nog wat vocht' niet bloederig slijm. Joris voelt zich verder prima, geen tekenen van ziekte (maarja, dat had hij bij oorontstekingen eigenlijk ook al nauwelijks meer) en er was veel vocht achter zijn trommelvliezen toen buisjes gezet werden.
Ik had mijn foldertje nog liggen en daar staat het volgende in:
Wat moet je doen als een oor met een trommelvliesbuisje "loopt"?
Het is niet ongebruikelijk dat er bij patiënten met een trommelvliesbuisje een "loopoor" ontstaat. Meestal geneest dit loopoor spontaan binnen enkele dagen tot een week. Indien het oor na één week nog niet droog is, kunnen oordruppels en/of antibiotica worden voorgeschreven.
En na de operatie kregen wij alvast een recept mee voor oordruppels mocht dit nodig zijn.
De eerste dagen merkte ik niet zoveel aan Roan maar daarna was hij een periode echt overgevoelig voor harde geluiden.
Bloederig, nog ongewijzigd. Het is niet zo dat het er uit loopt maar het blijft opgehoopt zitten in zijn gehoorgang. bloedkorstjes en bruin slijmerig vocht. Vannacht ook overstuur kind dat het maar steeds over zijn neus had en wat erger werd bij liggen. Dus maar weer xylometazoline druppels gegeven en paracetamol waarna hij kon slapen.
Paar uur later zingend wakker geworden en hij is me nu aan het voorlezen dus verder weer prima.